Par nometni

Supervaroņu līgas programmas ietvaros, tiek modelēta sižeta lomu spēle, kura ietver sevī trīs pamata virzienus: radošums, intelekts un sports. Katrā virzienā notiek arī gala sacensības un pasākumi, priekš bērnu motivācijas un aktīvas dalības nometnes dzīvē intereses atbalstīšanas, kura ļauj parādīt bērna individualitāti un attīstīt radošās, sportiskas un intelektuālas bērna spējas. Programmas elementi atbilst pilnvērtīgai aktīvas atpūtas koncepcijai.

Katras maiņas programmu un tematiku Jūs varat apskatīties šeit:

Supervaroņu līga – 1 (22.07.2018 – 31.07.2018)


Supervaroņu līga – 2 (01.08.2018 – 10.08.2018)


Kas ir Super Camp?

Super Camp ir radošās fantāzijas un nepārspējamās 15 gadu meistarības kopējais auglis. Strādājot ar ļoti dažādām starptautiskām nometnēm Latvijā un ārpus tās, izstrādājot programmas un atdzīvinot nometņu būtību, tika pieņemts lēmums apkopot lābākās īpašības un pozīcijas kuras tika radītas šo gadu laikā un piedāvāt kaut ko tādu, kas liktu cilvēkiem saprast kādai nometnei ir jābūt!

Darbības formas, kuras tiek izmantotas programmas realizēšanā:

1.Individuālas – darbība meisterklasēs, pulciņos, sekcijās.

2.Grupas (vienību) – vienību iekšējās spēles, konkursi, vakara svecītes, sagatavošanās starpvienību spēlēm.

3.Starpvienību – konkursi, spēles un sacensības.

Teritorija un infrastruktūra.

Jaunatnes tūrisma mītnes „Albatross” plašā teritorija (10ha) atgādina nelielu parku, jo savulaik apzaļumošanas darbus šeit veicis Rīgas botāniskais dārzs, tādēļ te sastopami arī unikāli skuju un lapu koki. Jaunatnes tūrisma mītnes teritorijā atrodas:

  • vairāki divstāvu un trīsstāvu dzīvojamie korpusi, kuros vienlaikus iespējams uzņemt 624 viesus,
  • divstāvu klubs, kurā atrodas liela aktu zāle (265 m2, lamināts) pasākumiem, diskotēkām, deju nodarbībām, spēļu zāle ar galda tenisa un novusa galdiem, ēdnīca un bufete-kiosks, kur iespējams iegādāties kādu kārumu,
  • slēgtais baseins (trīs 25 m celiņi, ūdens temperatūra 28 °C),
  • zāle pasākumiem, deju nodarbībām (140 m2, lamināts),
  • mazā zāle (112 m2, lamināts),
  • klasītes pulciņiem, radošajām darbnīcām, grupu vietām,
  • futbola, basketbola un volejbola laukumi,
  • vingrošanas stieņi.
Pludmale.

Apmēram 3 minūšu gājiena attālumā atrodas lieliska smilšu pludmale, kurā ir arī volejbola laukums. Lēzena ieeja jūrā, peldvieta norobežota ar bojām.

Izmitināšana.

Bērni tiek izmitināti 1 vai 2 istabu numuros ar ērtībām (duša, WC, izlietne) pa 2, 3 vai 4 cilvēkiem istabiņā. Karstais un aukstais ūdens tiek nodrošināts visu diennakti. Katrā numurā gultas, naktsskapītis, drēbju skapis, spogulis. Mitrā uzkopšana katru dienu, gultas veļas maiņa – 1 reizi 7 – 10 dienās.

Ēdināšana.

Ēdienreizes pēc sabalansētas ēdienkartes piecas reizes dienā (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas, otrās vakariņas) tiek gatavotas uz vietas nometnes ēdnīcā. Pie galdiem bērnus apkalpo oficianti.

Medicīniskā aprūpe un drošība.

Nometnes teritorijā atrodas medpunkts, kas darbojas visu diennakti, tāpēc palīdzību nepieciešamības gadījumā iespējams sniegt uz vietas. Ir noslēgts līgums par dažādu pakalpojumu sniegšanu arī ar vietējo slimnīcu (15 km no nometnes).
Nometnes teritorija ir norobežota un tiek apsargāta, bērni visu laiku tiek uzraudzīti un iziet no nometnes teritorijas tikai grupās un pedagogu pavadībā.
Peldēšanās jūrā un spēles pludmalē notiek tikai audzinātāju un medmāsas uzraudzībā.