Super Eglīte 2017

Katru gadu “Super Party” rīko lieliskās Super eglītes! Šogad tās notika Studio 69 koncertu hallē un kopā savāca vairāk kā 2000 cilvēku! Kopā tika rīkotas 9 super eglītes un mēs saņēmām daudz labu un pateicības pilnu atsauksmju un lūgumu rīkot tādus pasākumus arī citās pilsētās. Tāpēc uz 2018 gada decembri, mēs plānojam apmeklēt vairākas lielas pilsētas ar mūsu pasākumiem. Bet foto un video no eglītēm, Jūs varat atrast mūsu FB lapā!

Daži atsevišķi albumi šeit:

Super Eglīte – 24.12.2017 – 11:00 / Super Eglīte – 25.12.2017 – 18:00 / Super Eglīte – 24.12.2017 – 14:00

SUPER EGLĪTE – tas ir super-aktīvs, nebijis un ļoti jautrs mūzikāls autorprojekts bērniem un pusaudžiem! Izglābt Jauno gadu spēs tikai super-aktīvi varoņi! Viņi izmainīs tavu Jauno gadu! Pretošanās ir bezjēdzīga!

Visā pasākuma laikā, visus dalībniekus sagaida interaktīva programma, kur bērni visu laiku būs kustībā! Lai atgūtu Ziemassvētku vecītim viņa burvju spēkus, supervaroņi un fejas ar deju un dziesmu spēlēm un konkursiem piepildīs Studio69 koncerta halli ar jautrību un neļaus nevienam stāvēt uz vietas, pat vecākiem! Jautrākās eglītes valstī kulminācijā būs milzīgu transformeru iznāciens, kuri kopā ar visaktīvākiem dalībniekiem noteikti izglābs Jauno Gadu! Pasākuma beigās, katrs bērns saņems dāvanu un dalībnieka super-diplomu!

Bērni – ir īpaša tauta un Eglīte tiem ir vajadzīga arī īpaša, lai tur varētu ne tikai skatīties, bet arī aktīvi piedalīties un protams uzzināt kaut ko ļoti svarīgu un interesantu.

Pasākuma programmā:
– deju un dziesmu konkursi, kā arī spēles ar super-varoņiem
– TRANSFORMERS SHOW ar dūmu lielgabaliem un CO2 pistolēm
– dāvanas un super-diplomi no Ziemassvētku vecīša
– akvagrims, super specefekti un t.t.

PROJEKTA AUTORS: Vjačeslavs Hirnijs, labāk pazīstams kā “SanSay” – ļoti daudzu bērnu programmu un deju projektu vadītājs un autors.

Biļešu cenas:
• bērniem (biļetes cenā iekļauta dāvana) no 15 EUR
• vecākiem – 7.50 EUR
• bērniem līdz 2 gadiem ieeja par brīvu (bez dāvaniņas)
• dāvaniņa – 5 EUR

Tas nav sēdošs pasākums, tāpēc pārdošanā tikai stāvvietas, bet vecākiem, kuri vēlēsies apsēsties būs izvietoti krēsli pa visas zāles perimetru, taču jāņem vērā, ka vietas visiem var nepietikt, bet ir iespējams iepriekš rezervēt galdiņu, nodrošinot sev sēdvietu.